zamknij Nie gromadzimy, nie przetwarzamy, i nie wykorzystujemy żadnych danych osób odwiedzającyh naszą stronę.

Notesy

O NAS

INFORMACJE

Nowe produkty

Notesy
Notesy teleadresowe ze zdjęciami. Zawierają plan centrum z zaznaczonymi zabytkami, których zdjęcia znajdują się w środku notesu. Każde z 36 zdjęć podpisane jest w kilku językach. Strony wykonane są z kartonu. Po lewe stronie znajduje się zdjęcie, a po prawej liniatura do zapisywania notatek. Notes jest spiralowany dzięki czemu dłużej można go uż...
Notesy teleadresowe ze zdjęciami. Zawierają plan centrum z zaznaczonymi zabytkami, których zdjęcia znajdują się w środku notesu. Każde z 36 zdjęć podpisane jest w kilku językach. Strony wykonane są z kartonu. Po lewe stronie znajduje się zdjęcie, a po prawej liniatura do zapisywania notatek. Notes jest spiralowany dzięki czemu dłużej można go używać.
Więcej

Notesy Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Notes z widokami Warszawy. Posiada plan centrum, na którym są zaznaczone miejsca, w których zostały zrobione fotografie. Zawiera 36 zdjęć oraz miejsce na zapiski. Każde zdjęcie jest podpisane w kilku językach. Jest to netes spiralowany dzięki czemu może być długo użytkowany. Notes posiada 42 strony i ma wymiary 10,2 x 13,4 cm.

  • Notes teleadresowy z widokami Krakowa. Na stronach parzystych znajdują się zdjęcia a na nieparzystych miejsce na adresy i telefony znajomych przypisane do liter alfabetu od A do Z. Notes zawiera 25 zdjęć podpisanych w kilku językach. Strony są spiralowane dzięki czemu może być długo użytkowany. Notes ma 50 stron i wymiary 9,8 x 13,5 cm.

  • Notes teleadresowy z widokami Gdańska. Na stronach parzystych znajdują się zdjęcia a na nieparzystych miejsce na adresy i telefony znajomych przypisane do liter alfabetu od A do Z. Notes zawiera 25 zdjęć podpisanych w kilku językach. Strony są spiralowane dzięki czemu może być długo użytkowany. Notes ma 50 stron i wymiary 9,8 x 13,5 cm.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów